THE 5-SECOND TRICK FOR PAšATTEIKUšOS PERSONU REģISTRS ATCELšANA

The 5-Second Trick For Pašatteikušos personu reģistrs atcelšana

The 5-Second Trick For Pašatteikušos personu reģistrs atcelšana

Blog Article

Tā, piemēram, Zviedrijas azartspēļu nozares asociācijas “Spelhaus.se” dati liecina, ka augusta beigās vietējā pašatteikušos personu reģistrā bija sixty five 000 cilvēku. Pēdējā gada laikā šis rādītājs audzis par vairāk nekā desmit tūkstošiem.

E-konsultācija Par dzimšanas reģistra ieraksta anulēšanu Pirms 2 dienām, Reģistri E-konsultācija

Pēc šī laika beigām personai rakstiski jāvēršas Igaunijas Nodokļu un muitas pārvaldē ar pieprasījumu dzēst viņa vārdu no reģistra.

"Ziemeļvalstu pieredze liecina, ka plašāks pašatteikušos reģistra iespēju klāsts dod iespēju lielākam skaitam cilvēku izmantot šo rīku. Ja reģistrs dos vairāk iespēju izvēlēties termiņu un arī konkrētu spēles veidu, šīs iespējas varēs izmantot arī tie cilvēki, kuriem ir kaut minimālas aizdomas, ka spēlēšana varētu kļūt par problēmu,” saka LIAB biedrs, eleven.

Ja pašatteikušos personu reģistrā esošs cilvēks patiešām vēlas spēlēt, viņš diemžēl var apiet šo sistēmu un rast iespēju spēlēt check here pie nelicencētiem operatoriem.

TIESĪBU AKTI Kā pieteikties azartspēļu liegumam un kā dzēst sevi no Pašatteikušos personu reģistra

Inspekcija pašlaik neplāno reģistra funkcionalitātes papildināšanu vai papildu nosacījumu ieviešanu.

Minimālais lieguma termiņš ir 12 mēneši no dienas, kad persona iekļauta pašatteikušos personu reģistrā. Fiziskā persona, iesniedzot pieprasījumu, dod piekrišanu savu personas datu iekļaušanai reģistrā un to izmantošanai nepersonalizētā (anonimizētā) veidā azartspēļu un izložu nozares politikas plānošanas un statistikas vajadzībām.

Minimālais lieguma termiņš ir twelve mēneši no dienas, kad fiziskā persona iekļauta reģistrā. Tajā norādāmā tellācija noteikta Ministru kabineta noteikumos Nr. 333 “No azartspēlēm un interaktīvajām izlozēm pašatteikušos personu reģistra noteikumi”.

Lai noteiktu savai spēlei limitus, jebkuram cilvēkam Latvijā ir tiesības un iespēja liegt sev Latvijā spēlēt azartspēles un piedalīties interaktīvajās izlozēs, izmantojot Pašsateikušos personu reģistru, ko piedāvā Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija.

Vai spēlēšanas liegumam azartspēļu atkarīgo var reģistrēt tuvinieki, un kad no reģistra var izstāties? Uz šiem un citiem spēlmaņu un bieži vien viņu sāpināto tuvinieku jautājumiem LV portālam atbild Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas priekšniece Signe Birne.

Laika taupīšanas nolūkos aicinām personas izmantot attālināto sortātu, reģistram pieslēdzoties no datora vai viedierīces vietnē

Vai ir novērojumi par to, kas notiek ar cilvēkiem, kuri izdzēš sevi no reģistra? Vai viņi atsāk spēlēt?

human beingīgi rakstveidā jebkurā laikā visās azartspēļu organizēšanas vietās Latvijas Republikā.

Report this page